VEOMA BESNE I JAKO BAHATE Mlade studentkinje sa egzotičnih destinacija organizuju blokade po Srbiji! (FOTO/VIDEO)
SADA je sve jasno ko to u Srbiji poziva na nasilje i rušenje države. Nisu to oni koji su sa niskim primanjima i bez posla već upravo suprotno, baš oni što imaju toliko para da državu hoće da ruše sa egzotičnih destinacija.

Foto: I. Marinković
Među ekipom koja inicira blokade i rušenje države našla i Sara Raspopović iz Beograda, studentkinja treće godine Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu.
Sara je pozivala svoje kolege studente na prvi plenum, prvu blokadu saobraćaja po gradu. Takođe, ona naglašava da poznaje novinarku Šolakove "Nove S" koja će je medijski podržati.
Da stvar bude još tragikomičnija, Sara baš toliko "loše živi" da je 17. februara provela nekoliko dana u Kicbelu u Austriji. Zatim se na društvenim mrežama pohvalila da je otišla, ni manje ni više nego na ostrvo Turks and Caicos Islands u blizini Bahama i poručila da ostaje narednih 20 dana. Veoma skromno, nema šta.

Foto: Printskrin
Ovakvo licemerno ponašanje nije izuetak, pored bahate Sare, imamo i njenu koleginicu Milu Martić, takođe iz Beograda, studentkinju četvrte godine Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu, koja je inicirala blokadu i jedan od najistaknutijih aktera i vođa blokade koja se najavljuje 15. marta.
Ni o ona kao ni Sara se nije libila da ode na papreno skupa putovanja i to čak na Maltu odakle je slala podršku blokaderima ne bi li se srušila vlast i država u kojoj tako loše živi. U jednoj objavi pohvalila se da sluša Olivera Dragojevića.

Foto: Printskrin
Na njenom profilu možete videti Miline slike sa protesta koji je održan nedavno u Kragujevcu.

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti
ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.
15. 06. 2025. u 21:19
Komentari (0)