ŠOLAK NE ŠTRAJKUJE KAD JE KURTI U PITANJU: Sa islamistima i Albancima raduje se protestima kako bi Srbija oslabila (VIDEO)
DOK tzv. studenti i opozicija traže da Srbija stane i nanesu joj štetu, Aljbin Kurti koristi takvu situaciju.

Dragan Šolak, Foto Printskrin
Islamistička "Slobodna Bosna" prenosi Kurtijeve reči kojima se priprema teren da se Srbija neosnovano optuži za genocid.
Kurti je Srbiju optužio za terorizam, što koristi kao opravdanje za dodatno naoružavanje svojih batinaša, dok istovremeno veliča OVK.
Kurtiju je odmah prostor dao i Dragan Šolak u svojim medijima, koji se trudi da na sve načine Srbiju predstavi krivcem i zločincem.
Šolakova podrška Kurtiju u namerama da Srbiju optuži za genocid ne treba da čudi, jer je on davno promovisao tu ideju.
Jasno je kome odgovaraju protesti, u cilju da Srbija oslabi, što bi bilo iskorišćeno da je optuže za genocid.

RULjA IZVUKLA BRITANCA IZ STANICE I ZAPALILA GA: Policija nije reagovala iz straha za sopstvenu bezbednost
BRITANSKI državljanin preminuo je od posledica teških opekotina nakon što ga je, prema navodima lokalnih medija, grupa ljudi izvukla iz policijske stanice i zapalila na ulici, javlja Skaj njuz.
22. 04. 2025. u 12:01

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

Halid Bešlić "težak" 13 miliona €, a živi od kirije - "uvalio" se u kredit
"SADA iznajmljujem sve i živim od kirije, tako je najbolje."
21. 04. 2025. u 18:56 >> 18:56
Komentari (8)