VUČIĆ O ZAHTEVIMA STUDENATA KOJI ŽELE DA STUDIRAJU: Analizirao sam ih sinoć, potrebno mi je još vremena - razgovaraćemo sledeće nedelje
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić govorio je o zahtevima studenata koji žele da studiraju, a nalaze se u parku ispred Predsedništva.
Foto: Novosti
- Nisam mogao da prođem ovuda. Ja sam analizirao sinoć zahteve. Potrebno mi je još vremena. Nisam saglasan sa jednim zahtevom. Sa njima ću morati da razgovaram sledeće nedelje - rekao je Vučić.
Podsetimo, studenti koji žele da studiraju okupili su se juče popodne u parku ispred Predsedništva, gde su i prenoćili pod šatorima. Oni su se u Pionirskom parku okupili kako bi poslali jasnu poruku da žele da uče. Više o tome OVDE
Preporučujemo
PRELEP GEST STUDENTA: Miloš je dobio poklon, a onda gospođi poljubio ruku (VIDEO)
07. 03. 2025. u 10:30
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
KAKO JE ČKALjA DOBIO STAN: Živeo sa porodicom u garsonjeri, a onda je usledila iznenadna poseta u novogodišnjoj noći
LEGENDARNI glumac i jedan od omiljenih komičara bivše Juge, Miodrag Petrović Čkalja zabavljao je generacije gledalaca. "Paja i Jare", "Kamiondžije", "Servisna stanica", "Ljubav na seoski način", Vruć vetar", "Put oko sveta" su samo neka od ostvarenja u kojima je igrao i izazivao kod ljudi jednu od lepših emocija - smeh.
01. 01. 2026. u 12:31
Komentari (39)