VULIN U BANJALUCI: Hibridni rat se vodi protiv Srbije, ali i protiv svih Srba
POTPREDSEDNIK Vlade Srbije i senator Republike Srpske Aleksandar Vulin sastao se danas sa predsednikom Republike Srpske Miloradom Dodikom u Banjaluci istakavši da se protiv Srbije vodi hibridni rat, ali i protiv svih Srba, te da obojena revolucija ima za cilj da sruši rukovodstvo Srbije da bi srušila rukovodstvo Republike Srpske.

Foto: Novosti
- Preneo sam predsedniku Dodiku da postoje i oni koje hoće da 15. marta izazovu nerede u Beogradu i da pokušaju da nasiljem promene vlast. Republika Srpska svoju snagu nalazi u stabilnoj Republici Srbiji. Bez stabilne i sigurne Srbije neće biti ni Republike Srpske. Zato je interes svih Srba da ne bude bilo kakvih obojenih revolucija i nasilja na ulicama Srbije. Mi smo snažna država i predvođeni Aleksandrom Vučićem nećemo dozvoliti da bilo ko sruši naš ustavni poredak i silom nametne nekakvu vladu, mi ćemo umeti da odgovorimo - poručio je potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin.
- U istom trenutku presuda predsedniku Dodiku, sankcije NIS-u, Kurtijevi pokušaji da otme glasove od Srba kojim će formirati samostalnu vladu i protesti u Srbiji, ovo je hibridni rat koji se vodi protiv Srbije, ali i protiv svih Srba gde god da žive, a obojena revolucija ima za cilj da sruši rukovodstvo Srbije da bi mogla da sruši i rukovodstvo Republike Srpske - poručio je potpredsednik Vlade Srbije i senator Republike Srpske Aleksandar Vulin.
Preporučujemo

DODIK ODGOVORIO NA OPTUŽBE IZ AMERIKE: Rubio može biti i božanstvo, ali greši
08. 03. 2025. u 16:10

ALARMANTNO UPOZORENjE MILORADA DODIKA: Žele da nas dokrajče
07. 03. 2025. u 20:21

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

Mosvka rekla "NjET" Americi: "Nema govora, ne pristajemo na to - rat u Ukrajini se neće tako završiti"
"TAJ ODGOVOR je dobro poznat, i doslednost pozicije Ruske Federacije se ne menja."
20. 10. 2025. u 15:40 >> 16:03
Komentari (0)