"TO BI BILA SMRT ZA SRBIJU" Vučić ponovio - Nema prelazne vlade, to bi bio kraj uspešne i prosperitetne Srbije

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gost je Dnevnika 2 na RTS-u.

ТО БИ БИЛА СМРТ ЗА СРБИЈУ Вучић поновио - Нема прелазне владе, то би био крај успешне и просперитетне Србије

Foto: Printskrin RTS

Vučić je još jednom ponovio da prelazne vlade u Srbiji neće biti. 

- Kada bude konstatovana ostavka, onda ću da razgovaram pre svega sa predstavnicima skupštinske većine i biće donesena odluka o mandataru. Važna vest je da, danas sam to potvrdio snažnije nego ikada, 4 dana pred kako kažu konačno provođenje obojene revolucije, dok sam živ neću omogućiti stvaranje prelazne vlade na ustavan i zakonit način. Ja sam taj koji to jedino može da učini na ustavan i zakonit način. Smatram da bi ona bila smrt za Srbiju, kraj uspešne i prosperitetne Srbije i povratak na vlast bez volje naroda onih koji su najgori u našoj zemlji- naveo je predsednik. 

- Moraće neko da me ubije ukoliko želi da formira prelaznu vladu - zaključio je Vučić. 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (28)

Klimatske promene su odgovornost svih aktera društva