SRAM TE BILO REKTORE ĐOKIĆU! Zašto ne reaguješ na napad na studenta Miloša Pavlovića

STUDENT Miloš Pavlović napadnut je danas u Pionirskom parku, a i ovog puta, kao i mnogo puta do sada, kada su u pitanju studenti koji žele da uče, izostala je reakcija rektora Univerziteta u Beogradu Vladana Đokića.

СРАМ ТЕ БИЛО РЕКТОРЕ ЂОКИЋУ! Зашто не реагујеш на напад на студента Милоша Павловића

Foto: Printkrin

Kao što je bio i gluv i slep za njihove zahteve do sada, i ovoga puta nije se oglasio, iako je reč o napadu na studenta univerziteta na čijem je Đokić čelu.

Zašto si se, rektore, opet sakrio u mišju rupu?

Podsetimo, student Miloš Pavlović napadnut je u Pionirskom parku, udaren i isprskan biber sprejom.

Napao ga je Željko Latas, odbornik u opštini Novi Beograd, pokret Kreni promeni.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

EGIPAT NADOMAK NOKAUT FAZE: Salah režirao veliki preokret u drugom poluvremenu