VELIKA ANALIZA PROFESORA SRĐE TRIFKOVIĆA: Putin u vrlo delikatnoj situaciji; London gura neoimperijalnu nostalgiju
21. 03. 2025. u 20:06
NEMOGUĆE je govoriti o zajedničkoj evropskoj bezednosnoj i spoljnoj politici koja ne postoji, kaže istoričar i profesor međunarodnih odnosa Srđa Trifković.
Povezane vesti

STRANCI HOĆE DA SRBI BUDU KURDI Milorad Dodik za "Novosti": Kad sam stavio Trampov kačket rekli su da sam lud, SAD više nisu rigidne
MOGLI smo da budemo pasivni i da se ne suprotstavimo međunarodnom intervencionizmu. Danas bismo imali nametnutu odluku o državnoj imovini po kojoj bi Republika Srpska bila razvlašćena i ne bi to više nikada mogla da vrati.
16. 10. 2025. u 09:41
Najnovije iz rubrike

PIPER: N1, gde samo bitange nalazite?
N1 brani poslanik Evropskog parlamenta Sandro Goci ogrezao u muljanje i afere, izjavio je novinar Uroš Piper.
22. 10. 2025. u 09:59

RAT MEĐU BLOKADERIMA: "Prodaju se na mrežama kao nezavisni analitičari, a uvukli se na studentsku listu i odatle napadaju opoziciju"
RAT između blokadera u punom je jeku.
22. 10. 2025. u 08:51

JASNA PORUKA MOSKVE: Neophodna puna primena Rezolucije 1244 o Kosovu
MOSKVA se zalaže za punu primenu Rezolucije 1244 Saveta bezbednosti o Kosovu, navodi se u saopštenju ruske Misije pri UN posle sastanka ambasadora Vasilija Nebenzje i ministra spoljnih poslova Srbije Marka Đurića.
22. 10. 2025. u 08:42

KOMEMORACIJA POVODOM SMRTI NEBOJŠE PAVKOVIĆA U 11 ČASOVA: Prijatelji, saborci i poštovaoci generala pozvani da mu odaju počast
KOMEMORACIJA povodom smrti nekadašnjeg komandanta Treće armije Vojske Jugoslavije i načelnika Generalštaba, generala Nebojša Pavkovića biće održana danas u Domu Vojske Srbije, s početkom u 11 časova.
22. 10. 2025. u 08:32

KADA VIDITE NASLOVE U ŠOLAKOVOM DANASU SVE VAM POSTANE KRISTALNO JASNO! Srbija je osnažila - Takvoj Srbiji treba odseći glavu!
JASNO je da Šolak i blokaderi Srbiju vide kao genocidnu tvorevinu, jasno je da Šolak i blokaderi obožavaju Lagumdžiju koji je najveći muslimanski zagovornik teze da su Srbi genocidni narod! Jasno je da su za Šolaka i blokadere Oluja i Bljesak svetinja, a da su Srbi zli osvajači!
22. 10. 2025. u 08:02
Komentari (0)