VUČIĆ OTKRIO NAJNOVIJE REJTINGE STRANAKA: Opozicija de fakto ne postoji, mene bi bilo sramota da sam na njihovom mestu da o tome govorim
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obraća se iz Brisela nakon radne večere sa predsednikom Evropskog saveta Antoniom Košom i predsednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen.
Foto: TV Pink Printskrin
Kaže da je sinoć dobio novo istraživanje o rejtingu stranaka.
- Mene bi bilo sramota da sam na njihovom mestu da o tome govorim. Parlamentarna opozicija de fakto ne postoji, postoji samo jedna stranka na 5, nešto, to je ova Manojlovićeva. Stranka Đilasa i Marinike na 3,8 ili 3,9, Jovanović je sebe ubio nasiljem, na 2 je pao. Ostali su 0,4 - 1,5. To ne postoji. To nema nigde - rekao je on.
- Neka studentska organizacija bi negde mogla da ima čak i 15-20%, ali pitanje je da li bi svi ovi drugi onda prošli cenzus - kaže on.
Podseća da trenutna parlamentarna opozicija voli da izmišlja istraživanja.
Preporučujemo
"VEOMA SAM ZADOVOLjAN" Vučić otkrio o čemu je razgovarao sa Fon der Lajen i Koštom
25. 03. 2025. u 20:05
ZELENSKI, MRTVI SU: Stravičan snimak i brutalna poruka, javio se Kadirov (VIDEO)
ČEČENSKI lider Ramzan Kadirov objavio je snimak likvidacije ukrajinskih vojnika u Kostjantinjivki u Donjeckoj oblasti u Ukrajini na svom Telegram kanalu.
07. 02. 2026. u 17:05
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
NAJVIŠI ČIN MONAŠTVA U PRAVOSLAVLjU: Ko su Shi monasi?
OVO postriženje naziva se „drugim krštenjem“, postrizavani se očišćuje od svih grehova i postaje "sin svetlosti“.
08. 02. 2026. u 09:25
Komentari (21)