VULETIĆ: Za sve što je danas pretrpeo naš poslanik Miroslav Rodić i njegova porodica odgovorni su Šolak i Đilas
GENERALNI sekretar Pokreta socijalista Predrag Vuletić oglasio se povodom napada na Miroslava Rodića.
Foto: Jutjub/TV Novi Bečej
- Danas je horda nasilnika koja misli da joj je sve dozvoljeno došla ispred porodične kuće pokrajinskog poslanika Pokreta socijalista Miroslava Rodića i divljala ispred njegove kuće uz najprizemnije poruke i pretnje ne mareći da u kući našeg poslanika žive i deca i žene.
Baš kao što su njihovi ideolozi Đilas, Šolak, Marinika, Jovo Bakić i ostali žuti šljam kazali da će juriti po ulicama svakog ko ne misli kao oni, rulja je to danas pokazala i u našoj Bačkoj Palanci ispred porodične kuće Miroslava Rodića. Jesu li to ti studentski mirni protesti da jurite žene i decu po kućama jer vam se ne sviđa tuđe mišljenje?
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)