"IME MANDATARA U NAREDNIH 24 DO 36 SATI" Vučević: Izbor smo sveli na dva imena (VIDEO)
03. 04. 2025. u 09:29 >> 13:08
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić završio je konsultacije o mandataru za sastav nove vlade. Nakon sastanka delegacije SNS sa Vučićem, obratio se predsednik stranke Miloš Vučević.
Povezane vesti

POČINJU KONSULTACIJE ZA SASTAV NOVE VLADE: Vučić danas sa predstavnicima četiri liste, sve mora biti gotovo do ovog datuma
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić danas će početi konsultacije o formiranju nove vlade posle kojih treba da odluči kome će poveriti mandat za njeno sastavljanje, a rok za formiranje vlade ističe 18. aprila u ponoć.
02. 04. 2025. u 08:11
Najnovije iz rubrike

OVAKO SE POSTUPA SA BLOKADERIMA U NAJRAZVIJENIJIM ZEMLJAMA EVROPE: Ne dozvoljava se maltretiranje građana (VIDEO)
POLICIJA se brutalno obračunava sa blokaderima u najjačim evropskim zemljama.
30. 06. 2025. u 08:28

SA ŠAHOVNICOM U SRCU RUŠI SRBIJU: Amar Mešić iz Hrvatske huška na na građanski rat i nemire
GLUMAC Ammar Mešić huška na građanski rat i ruši Srbiju iz Hrvatske.
30. 06. 2025. u 08:22

OVO BI DA VODI SRBIJU?! Pogledajte divljačke scene blokadera širom Beograda u stilu najvećih ludaka i huligana!
BLOKADERI teroristi noćas su blokirali više lokacija u Novom Sadu i Beogradu.
30. 06. 2025. u 07:45

NOVINAR BI ZA OVU REČENICU U SVAKOJ DRŽAVI ZAVRŠIO U ZATVORU: Policiju i tužilaštvo koji rade svoj posao naziva “odmetnuti deo”
OVO što se naziva novinarom Nove S u jutarnjem programu izgovorio je rečenicu zbog koje bi u svakoj državi završio u zatvoru.
30. 06. 2025. u 07:38

OGLASIO SE MUP, UHAPŠENO VIŠE BLOKADERA TERORISTA: Uklonjene sve blokade sa ulica u Beogradu, saobraćaj normalno funkcioniše
MINISTARSTVO unutrašnjih poslova saopštilo je da je policija u toku noći uklonila sve blokade na putnim pravcima u Beogradu i da saobraćaj može normalno da funkcioniše.
30. 06. 2025. u 07:05
Komentari (0)