UDARNO! Plenumaši zarobili studenta koji je raskrinkao njihove terorističke planove (VIDEO)
PLENUMAŠI sa Medicinskog fakulteta u Beogradu zarobili su studenta koji je snimio njihov opasan plan i snimak poslao.

Foto: Printskrin
Glavni urednik Dragan J. Vučićević je dobio snimak na kojem se vide planovi plenuma Medicinskog fakulteta da zauzmu kontrolu leta na aerodromu Nikola Tesla.
Vučićević je taj snimak dobio od jednog od studenata koji je bio na plenumu, ali se taj momak sada našao u velikom problemu. Kako je glavni urednik Informera otkrio, taj student je sada zarobljen od strane plenumaša.
- Njega su zarobili i sada ga tuku i muče. Pozivam nadležne državne organe da hitno reaguju. Taj plenum medicinskog fakulteta više nema veze sa studentima, onog trenutka kada su krenuli da planiraju teroristički napad prestali su da budu studenti - rekao je Vučićević i dodao:
- Kažu da su izvršili građansko hapšenje i sada ga muče. Ovo je neverovatno i svi mediji ćute. Kako je moguće da se na ovo ćuti. Snimili smo teroriste koji spremaju teroristički napad. Imamo dokaze, ne pričamo ništa na pamet. Nadležni moraju hitno da reaguju - istakao je Vučićević.

ZASTRAŠUJUĆE: Udar Iskandera ubio 70 pripadnika VSU, objavljen snimak (VIDEO)
RUSKA vojska je nanela udar operativno-taktičkim raketnim sistemom „Iskander“ na kamp za obuku ukrajinskih snaga u Sumskoj oblasti, pri čemu je, prema navodima Ministarstva odbrane Rusije, ubijeno do 70 pripadnika Oružanih snaga Ukrajine (VSU), uključujući 20 instruktora.
20. 05. 2025. u 21:12

INCIDENT U DRUGOM KRUGU IZBORA U RUMUNIJI: Policija izvela predsedničkog kandidata sa biračkog mesta (VIDEO)
RUMUNSKI predsednički kandidat i lider nacionalističke stranke Alijansa za ujedinjenje Rumuna Đorđe Simion i favorit na prošlogodišnjim poništenim izborima, Kalin Đorđesku, policija je izvela sa biračkog mesta u Mogošoaji (predgrađu Bukurešta).
18. 05. 2025. u 09:54

DOSTA CENZURE I ĆUTANjA Evrosong skandal, oglasio se premijer Španije: "A Rusiju ste mogli?"
DVOSTRUKI aršini...
19. 05. 2025. u 19:03
Komentari (25)