EKSPERTSKA VLADA ZA NASILJE Božić: "Više niko ne može da pobroji njihova zlodela učinjena prema ljudima koji žele normalan život"
ČLAN Predsedništva Srpske napredne stranke i potpredsednik vlade APV Sandra Božić govorila je o nasilju opozicije u prethodnom periodu na drušvenoj mreži Iks.
Foto: SNS
- Vlada Dragana Đilasa može biti ekspertska samo u golom nasilju koje se sprovodi na ulicama širom Srbije. Poslali su jasnu poruku da će svako ko im stane na put biti pretučen, ponižavan i linčovan makar to bio i penzioner samo zato što ne misli isto kao oni koji bi preko ulice da dođu na vlast. Na svom putu ka uspostavljanju potpune anarhije, nasilja i bezvlašća u državi blokaderi su spremni da idu daleko sve do sprovođenja terorističkih akcija. Više niko ne može da pobroji njihova zlodela učinjena prema ljudima koji žele normalan život umesto protivzakonitih blokada; mir i stabilnost umesto golog nasilja i linčovanja političkih neistomišljenika; povratak dece i unuka na fakultete i škole koje u kojima je nastava ukinuta od strane glasne manjine. Sve to nam govori da su blokaderi postali sve agresivniji i nervozniji, zbog nemogućnosti da politički profitiraju iz čitave situacije. Nasilje koje sprovode i koje najavljuju odraz je njihove nemoći i najbolji je pokazatelj onoga šta bi se u državi dogodilo nakon njihovih „revolucija“ i „promena sistema“. Njihov sistem je sistem zastrašivanja, proganjanja neistomišljenika, nasilja prema svima koji misle svojom glavom. Nasuprot tome imamo sve one vrednosti na koje se predsednik Vučić svakodnevno poziva, a koje podrazumevaju dijalog, poštovanje ustava i zakona i jedinstvo po pitanju državotvorne politike - izjavila je Božić.
Preporučujemo
KRAJ BLOKADE! Fakultet sporta iz Novog Sada vraća se nastavi 14. aprila!
09. 04. 2025. u 13:22
RASPAD PROTESTA I OPOZICIJE: Nije im stalo do države i narode (VIDEO)
09. 04. 2025. u 11:03
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RUSIJA SE HITNO OGLASILA O SRBIJI: Peskov komentarisao odnos Moskve i Beograda
RUSIJA i Srbija imaju partnerstvo koje omogućava Moskvi i Beogradu da razgovaraju o najhitnijim pitanjima, ali Srbija bira svoj put razvoja, izjavio je Dmitrij Peskov, portparol ruskog lidera.
05. 06. 2026. u 11:49
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)