ZAJEDNO SA NARODOM: Vučić u petak razvija najveću srpsku zastavu na ulicama Beograda
PREDSEDNIK Srbije Alelsandar Vučić u petak će sa narodom nositi najveću zastavu koja će biti razvijena na ulicama Beograda.

Foto: Tanjug
Predsednik je pre nekoliko dana u video-poruci na svom Instagram nalogu pozvao građane da dođu na skup od 11. do 13. aprila.
- Pozivam i u ime Pokreta za narod i državu, kojem ćemo određivati ime, pisati program zajednički. Pozivam sve ljude da dođu na veliki narodni skup, veliki sabor svih građana od 11. do 13 u Beograd, a centralni skup je 12. aprila u 19 sati. Pozivam sve političke partije, pokrete, radnike, seljake, domaćine i domaćice, naše penzionere, pre svega pozivam mladost Srbije. Pozivam sve ljude koji hoće da čuvaju zaštite i odbrane Srbiju. Znam da nije lako, znam da nemamo moći i novca koliko imaju oni koji ruše Srbiju, znam da je uvek mnogo lakše biti protiv i napadati nekoga nego nešto čuvati, štititi i braniti. Mi veće svetinje od Srbije nemamo i ne postoji ništa važnije od toga - poručio je predsednik.
Podsetimo, planirano je da se predsednik Srbije na velikom skupu koji će u Beogradu biti održan za vikend, 11, 12. i 13. aprila, obrati samo u subotu.
Preporučujemo

"RECITE MI..." Tramp se nagnuo ka Porošenku, pa mu postavio pitanje koje ga je ostavilo u čudu
AMERIČKI lider Donald Tramp je tokom svog prvog predsedničkog mandata pitao bivšeg ukrajinskog lidera Petra Porošenka o tome da li je Krim Rusija.
13. 04. 2025. u 15:45

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

PRAVAC BEOGRAD: Hrvatski pevač posle hapšenja stigao u Srbiju - Mile Kekin došao dan posle skandala
MILE Kekin je uhapšen u petak ujutru, a posle ispitivanja u USKOK-u pušten je na slobodu, nakon što je izneo svoju odbranu.
12. 04. 2025. u 20:23
Komentari (20)