"DUŠA MI JE DOLE!" Žena sa Kosmeta došla da pristupi Pokretu na svenarodnom saboru (VIDEO)
NA Svenarodnom saboru u Beogradu, čiji centralni događaj se očekuje u 19 časova kada se obraća narodu predsednik države Aleksandar Vučić, vlada veliko zainteresovanje za učlanjenje u Pokret za narod i državu, a među potpisnicima pristupnice Pokretu je mnogo naših ljudi sa Kosova i Metohije.
Foto: Printscreen
- Ja sam rodom sa KiM, inače od 1980. sam u Beogradu- rekla je gospođa dok je potpisivala pristupnicu Pokretu za narod i državu.
-Osećaj jeste lep, ali sve će biti u redu. Rekla je gospođa i naglasila da najviše žali za grobovima svojih bližnjih jer su joj svi dole.
- Rođena sam dole, boli duša za svoje- kazala je ona i rekla da bi se sutra vratila na svoje ognjište na Kosovo i Metohiju.
Preporučujemo
NA SVENARODNI SKUP STIGLI STUDENTI KOJI ŽELE DA UČE: Naša ljubav prema Srbiji je nesalomiva (FOTO)
11. 04. 2025. u 16:41 >> 18:22
NAJDUŽA TROBOJKA IKADA TEŠKA 400 KILOGRAMA: Građani je nosili na rukama u čast Vučiću i svojoj Srbiji (VIDEO)
11. 04. 2025. u 18:04 >> 18:10
VUČIĆ RASTURIO MILANOVIĆA! Predsednik Srbije ga razmontirao u paramparčad
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da podržava odluku predsednika Hrvatske Zorana Milanovića da otkaže skup Brdo Brioni u maju jer mu, kako je istakao, tamo nije mesto, kao i da mu je mnogo važnije da ode i položi cvet u Jasenovcu.
30. 03. 2026. u 18:31 >> 18:44
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)