TIKTOKERKA I BLOKADERKA POČELA DA RADI POSLE 100 DANA: Podelila u odeljenju više od pola "kečeva", roditelji traže hitan sastanak
TANjA Milanović, nastavnica srpskog jezika u OŠ " Ivan Goran Kovačić" iz Beograda, nije držala časove deci od 5.-8. razreda od početka polugodišta.
FOTO: Printksrin
Nastavnica maternjeg jezika, a u slobodno vreme blokaderka i tik tokerka ( Tanja Exdebela @exdebela) nije održala ni jedan čas 4 meseca, ali je sve vreme sedela u zbornici, blokirala mostove i raskrsnice i snimala tik tok videe, koji joj donose dodatnu zaradu.
Posle više od 100 dana obustave nastave, tokom koje su je deca svakodnevno pitala zašto samo ona ne drži časove i da li ih uopšte voli, pošto neće da im predaje, rešila je da počne da radi i prvog dana podelila u jednom od odeljenja više od pola nedovoljnih ocena.
FOTO: Printksrin
Roditelji su odmah reagovali i predložili zajednički roditeljski sastanak sa razrednim starešinom, kome bi i ona prisustvovala, što je dotična odbila.
Preporučujemo
General Mladić vraćen u pritvorsku bolnicu: Nije potvrđen moždani udar
03. 05. 2026. u 06:52
Mladić vraćen u pritvorsku bolnicu iz civilne: Nije mu potvrđen moždani udar
02. 05. 2026. u 17:57
Sudija Nijambe o suđenju Ratku Mladiću: Nijedna žalba nije odbačena jednoglasno
02. 05. 2026. u 17:30
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Rusija sprema napad na TRI evropske zemlje - želi da testira NATO: Alarmantne tvrdnje stručnjaka
PREMA novoj analizi, Rusija se aktivno priprema za napad na baltičke države, što bi predstavljalo veliki vojni izazov za Zapad. Takvim potezom, Vladimir Putin bi testirao spremnost NATO-a da brani tri male članice - Estoniju, Letoniju i Litvaniju - u slučaju mogućeg početka Trećeg svetskog rata.
02. 05. 2026. u 21:42
Komentari (12)