"JESTE LI SPREMILI EKIPU KOJA BIJE?" Bačulov huška na krvoproliće: Biću u prvim redovima u tom ratu!
SIMPATIRER blokadera Miša Bačulov otvoreno poziva na rat na ulicama Srbije.
Foto: Printksrin
Gostujući na opskurnoj KTV televiziji, Bačulov je žestoko opleo po parlamentarnoj opoziciji, a potom izložio svoj plan za radikalizaciju nasilja.
- Danas je najlepše biti parlamentarna opozicija. Dobiješ 7.000 evra po poslaniku mesečno, plus poslanička plata. Niko te ne proziva, ti si taj koji napada, ni za šta ne odgovaraš. Boli te uvo, živiš kao car. Ali ako hoćeš nešto da napraviš, onda moraš postati državni neprijatelj broj jedan - rekao je Bačulov i izneo svoje sulude predloge.
- Treba da podnesemo svi ostavke, da izađemo na ulice i da se borimo na ulici. Ja sam za to već sutra. Da kažemo idemo u rat, ja ću biti prvi u redovima u tom ratu - kaže Bačulov.
Posle ovog gostovanja i ovih i ovakvih izjava, jedino logično i smisleno pitanje koje se postavlja hoće li neko reagovati i zašto već nije.
Preporučujemo
Umrla hrvatska političarka (39): Poznata po sramnim izjavama o Srbima
BIVŠA gradska odbornica Rijeke Ivona Milinović iznenada je preminula sinoć u Rijeci u 39. godini. Vest o njenoj smrti objavljena je na Fejsbuk grupi Riječka enciklopedija, a potvrdio ju je portal Hrvatski glasnik sa kojim je Milinović sarađivala, kao i Novi list.
17. 04. 2026. u 13:13
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)