BLOKADERI NAPRAVILI HAOS ISPRED ZGRADE DIF-A: Sprečili profesore da uđu na fakultet (VIDEO)
BLOKADERI i opozicija okupili su se ispred Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja (DIF) u Novom Sadu, nisu dozvolili dekanu tog fakulteta Patriku Dridu i profesorima da uđu u zgradu fakulteta.

Foto: Informer
Od jutros traje strašno nasilje blokadera ispred zgrade DIF-a u Novom Sadu. Blokaderi poslednjim trzajima pokušavaju da sprovedu u delo nasilje i ovo je pokazatelj da im je to i jedini cilj.
Studenti blokaderi koji se nalaze unutar zgrade Dif-a postavili su čak i stolove na ulazna vrata kako bi onemogućili da profesori uđu na fakultet.
Okupljeni blokaderi prave buku zviždanjem i duvanjem u pištaljke i vuvuzele. Dekan tog fakukteta Patrik Drid je ranije putem mejla pozvao sve zaposlene da jutros dođu na posao, dok su blokaderi pozvali na okupljanje koje su nazvali "jutarnje razgibavanje", a naveli su da im je cilj da spreče dekana DIF-a "u pokušaju da probije blokadu tog fakulteta".

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)