STUDENTI KOJI ŽELE DA UČE NAKON SUSRETA SA MARTOM KOS: Ohrabrujući sastanak, dobili smo novu nadu - bila je iznenađena nekim detaljima
STUDENTI koji žele da uče obratili su se nakon sastanka sa komesarkom EU za proširenje Martom Kos.

Foto: Novosti
- Jako dobar sastanak, konstruktivan i konkretan. Veliko hvala gospođi Kos što nas je primila i saslušala. Prvi put posle predsednika Srbije da je neko razumeo sa čime se suočavamo. Detalje sastanka nećemo iznostiti u javnost, ali mogu da kažem da smo dobili novu nadu i da je sastanak bio vema ohrabrujući - rekao je student Miloš Pavlović.

Foto: Novosti
Kaže da je Kos bila iznenađena sa nekim detaljima koje do sad nije čula.
- Dobili smo potrdu da nas očekuje još neki sastanak i da će opet doći da nas sasluša - rekao je Pavlović.

Foto: Novosti

Foto: Novosti
Poručio je da studenti koji žele da uče nastavlju da se bore za izlaz iz trenutne situacije kada je reč o blokadi fakulteta.
Studenti koji žele da uče nalaze se u Pionirskom parku od 6. marta, a najavili su da će tu ostati dok ne budu ispunjeni njihovi zahtevi, od kojih je glavni da se što pre nastavi nastava na fakultetima.

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

"PACOVI POBEGLI" Kako je Pavković govorio posle hapšenja u Sablji: "Najstrašniji je zatvor u otadžbini! Vojska sa atentatom na Vuka nema ništa"
NEKADAŠNjI načelnik Generalštaba Vojske Jugoslavije general Nebojša Pavković preminuo je danas u Beogradu, u 79. godini.
20. 10. 2025. u 18:59
Komentari (24)