TRAMPOV KABINET NIJE ODBIO VUČIĆEV DOLAZAK! Portparolka Bele kuće se hitno oglasila: "To su lažne vesti"

Jovana Švedić

05. 05. 2025. u 23:56

SEKRETARKA za štampu Karolina Livit snažno je demantovala neproverene izveštaje da je šefica kabineta predsednika Trampa, Suzi Vajls, zabranila predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću da prisustvuje događaju u Mar-a-Lagu.

ТРАМПОВ КАБИНЕТ НИЈЕ ОДБИО ВУЧИЋЕВ ДОЛАЗАК! Портпаролка Беле куће се хитно огласила: То су лажне вести

FOTO TANJUG/ MARKO ĐOKOVIĆ

Mnoge teorije zavere, kako prenosi Pavlović Tudej, lansirane su iz antitrampovskih kutaka balkanske štampe i sugerisale su da je Vals zabranila Vučiću ulazak na Trampovo imanje na Floridi. 

Istina, međutim, deluje manje tajnovito.

Vučić je naglo prekinuo svoju posetu u SAD i vratio se u Beograd nakon što je doživeo hipertenzivnu epizodu (skok krvnog pritiska i bol u grudima). Iako su američki lekari sugerisali da ostane na Floridi, one je odlučio da odmah odleti kući. 

U međuvremenu glasine o navodnom odbijanju ulaska su se širile, kako se navodi u tekstu, "brže od tredova na Iks za vreme američkih izbora" te se formirao skandal koji nikada nije ni postojao.

Kako ekskluzivno otkriva "Pavlović Danas", nije bilo nikakvog ukora, blokade ili skandala.

Šef kabineta nije predsednika Vučića 'blokirao' da prisustvuje bilo kom događaju u Mar-a-Lagu - rekla je portparolka Bele kuće Karolina Livit za "Pavlović danas“.

- To su lažne vesti - dodala je. 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

ZAPAD U ŠOKU! Cela Rusija slavi, ovo je čekala od 2022!