ALEKSANDAR VUČIĆ UVEK DRŽI REČ Brnabić: Kada će izvinjenje tajkunskih medija za obmanu javnosti
07. 05. 2025. u 17:18
PREDSEDNICA Skupštine Srbije Ana Brnabić osvrnula se povodom dolaska predsednika Aleksandra Vučića u Moskvu na medijske obmane koje su plasirali pojedini mediji.
Vučić drži reč – zato ga narod i podržava!
Kad Vučić nešto obeća – to se i desi! A šta opozicija? Samo laži i obmane!
Tek će se opoziciona bagra izvinjavati kad Vučić završi sa Putinom pa ponovo krene za Ameriku.
Koliko su samo lazi sirili bilo bi kulturno sada da mu se izvinu !!
Povezane vesti

U POSLEDNJIH 72 SATA SMO VIDELI SVE Brnabić: "Nisu birali ni sredstva, ni reči, i nije ih zanimao ishod"
PREDSEDNICA Skupštine Ana Brnabić oglasila se povodom uvreda na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
05. 05. 2025. u 17:38

BRNABIĆ: "Neko svaki dan oseća potrebu da napada svoju zemlju"
PREDSEDNICA Skupštine Srbije Ana Brnabić oglasila se povodom pisanja američkih medija o stanju predsednika Aleksandra Vučića kao i pojedinim članova opozicije.
03. 05. 2025. u 15:26

VREME ALEKSANDRA VUČIĆA TEK DOLAZI Brnabić: "Šider će završiti kao i većina Đilasovih evro-atlanskih drugara"
PREDSEDNICA narodne Skupštine Ana Brnabić oglasila se povodom izjava Andresa Šidera.
12. 03. 2025. u 21:42

RECITE KO JE IZAZVAO SUDAR? KOJE VOZILO IZ PRATNJE? Brnabić: "Nemate informaciju? Hoće to kad ste sve izmislili"
PREDSEDNICA Skupštine Srbije Ana Brnabić prokomentarisala je objavu na portalu Nova.rs.
03. 03. 2025. u 19:05

BRNABIĆEVA OBJAVILA ĐILASOV SKANDALOZNI SNIMAK: "Direktan poziv na ubistvo predsednika Srbije - jasno i nedvosmisleno" (VIDEO)
PREDSEDNICA Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić objavila je na svom zvaničnom Iks profilu snimak lidera Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa u kojem on poziva na ubistvo predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
02. 03. 2025. u 12:19
Najnovije iz rubrike

VUČIĆ SUTRA SA RENE TROKAZOM: Specijalni francuski izaslanik u Beogradu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić primiće sutra specijalnog izaslanika Ministarstva spoljnih poslova Francuske Renea Trokaza.
02. 06. 2025. u 23:26

NASILJU MORA DOĆI KRAJ Žarić-Kovačević: Da li će nadležni organi reagovati ili će se "praviti mrtvi"
ČLAN Predsedništva Srpske napredne stranke Jelena Žarić Kovačević osudila je vandalsko ponašanje blokadera u Nišu.
02. 06. 2025. u 23:08

STUDENT SA ŠAHOVNICOM NA RAMENIMA HOĆE RADIKALIZACIJU BLOKADA: Sastajao se sa Piculom - nagovara na sukobe sa policijom
Na današnjem plenumu na PF u NS studenti blokaderi doneli odluku o izmenama pojedinih odredbi Pravilnika kojim se reguliše rad plenuma.
02. 06. 2025. u 23:00

"UPRAVO SAM NA PUTU ZA BRISEL" Oglasio se Petković: Propao još jedan Bisljimijev pokušaj da opet napadne Beograd
SA mojim timom upravo sam na putu za Brisel gde sutra imamo zakazane sastanke, koji su priprema za trojne razgovore, kako je EU danas i sama navela, napisao je direkor kancelarije za KiM Petar Petković.
02. 06. 2025. u 20:41

POSLE ONOGA ŠTO SE DESILO DEKANU DRIDU: Šta je za jednog blokadera da uđe i nokautira nekog portira ili profesora?!
PREDSEDNICA Skupštine Srbije Ana Brnabić, gostuju na TV Prva osvrnula se i na stravičan incident na Pravnom fakultetu kada je student blokader pretukao radnika obezbeđenja i jednu profesorku.
02. 06. 2025. u 19:13
Komentari (6)