VELIKA ČAST ZA VUČIĆA: Putin sačekao srpskog predsednika na Paradu pobede (VIDEO)
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić stigao je Paradu pobede Moskvu, u znak sećanja na 80. godišnjicu pobede nad fašizmom u Drugom svetskom ratu. Vučića je dočekao ruski predsednik Vladimir Putin.
Foto: Printskrin
Vučić je prethodno izjavio da ga danas u Moskvi očekuju najvažniji sastanci sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom i kineskim predsednikom Si Đinpingom.

Prema njegovim rečima, sa Putinom će imati i tet-a-tet razgovor, a biće obavljen i razgovor dve delegacije, srpske i ruske.
Vučić je naveo da će se posle parade sastati i sa kineskim predsednikom Si Đinpingom i istakao da je to ogromna čast za malu zemlju kakva je Srbija.
Preporučujemo
OPŠTI RASPAD BLOKADERA: Aleksić priznao raskol, propao pokušaj jedinstvenog fronta
24. 06. 2026. u 13:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KREMLj REAGOVAO NA ULTIMATUM ZELENSKOG: Uskoro hitan sastanak Putina i Lukašenka
RUSKI predsednik Vladimir Putin i beloruski lider Aleksandar Lukašenko planiraju da se sastanu u bliskoj budućnosti i očekuje se da će razgovarati o ultimatumu koji je predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski nedavno uputio Minsku, saopštio je Kremlj.
23. 06. 2026. u 08:02
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (30)