LUDILO BLOKADERA FOTELJAŠA SE NASTAVLJA: Dejana Vuka Stankovića optužuju da je sam od sebe prepisivao!

Новости онлајн

13. 05. 2025. u 18:13

PROTIV novog ministra prosvete Dejana Vuka Stankovića više profesora Univerziteta u Beogradu podnelo je sramnu prijavu Etičkoj komisiji njegovog matičnog Fakulteta za obrazovanje učitelja i vaspitača,

ЛУДИЛО БЛОКАДЕРА ФОТЕЉАША СЕ НАСТАВЉА: Дејана Вука Станковића оптужују да је сам од себе преписивао!

Foto: Printskrin

Naime, oni ga optužuju da je 2017. godine, kada je biran za zvanje vanrednog profesora, jedan svoj rad predstavio kao dva odvojena da bi ispunio neophodan uslov.

U nedostatku ideja, smislili su sad najnoviju laž koju pokušavaju da plasiraju.

Prema njihovim tvdnjama, ispada da je čovek prepisivao sam od sebe! Tačnije, da je optužen za autoplagijat.

(Alo)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NEOBJAŠNJEN FENOMEN: Mnoštvo zmija dolazi u crkvu svake godine na Veliku gospojinu - poštuju stari kalendar (FOTO/VIDEO)

NEOBJAŠNjEN FENOMEN: Mnoštvo zmija dolazi u crkvu svake godine na Veliku gospojinu - "poštuju" stari kalendar (FOTO/VIDEO)

PRAVOSLAVNI vernici 28. avgusta slave Veliku gospojinu, a zanimljiv fenomen, koji nauka još nije objasnila, vezuje se za ovaj praznik na grčkom ostrvu Kefalonija. Doduše - ne za 28. avgust, već za 15. kada se Velika gospojina slavila po starom kalendaru. U to vreme, svake godine, u jednu crkvu dolazi veliki broj zmija, što je navelo maštovite lokalce da iskonstruišu brojne legende.

28. 08. 2025. u 11:02

Komentari (0)

KIPRANI RASPAMETILI CELU SRBIJU: Ovo su uradili navijači Pafosa protiv Crvene zvezde! (VIDEO)