MARINIKA TEPIĆ SA HILARI KLINTON U ITALIJI: Sve joj plaća Rokfeler fondacija!
ROKFELER fondacija plaća Mariniki Tepić trodnevni boravak u Belađu u Italiji, na jezeru Komo.

Foto: Printskrin Iks/LaziDetektor
Skup će biti održan paralelno sa Samitom globalnih liderki, kojim predsedava Hilari Klinton, najveća promoterka nezavisnosti takozvanog Kosova.
Da sve bude još gore, umesto da se stide svoje bruke, Đilasova SSP se time još i hvali! Za njih je to "ogromna čast"!

Foto: Printscreen
"Američki Džordžtaun Institut za žene, mir i bezbednost, nominovao je potpredsednicu SSP Mariniku Tepić za jednu od "Women Changemakers" i pozvao je na međunarodni skup "Inicijative žena kreatora promena", od 22. do 25. juna u Belađu u Italiji, u organizaciji Fondacije Rokfeler. Skup će biti održan paralelno sa Samitom globalnih liderki, kojom predsedava bivša sekretarka SAD Hilari Klinton. "Za SSP ovo je ogromna čast i potvrda da je borba i požrtvovanost Marinike Tepić u otporu diktaturi i nepravdi u Srbiji prepoznata od strane jedno od najuglednijih američkih i svetskih obrazovnih institucija - Univerziteta Džordžtaun. Ovakva priznanja vraćaju nadu da borba za slobodnu, normalnu i demokratsku Srbiju nije uzaludna," navodi se u saopštenju Đilasove stranke SSP.
Ima li još neko u Srbiji da mu nije sve do kraja jasno!
(Alo)
Preporučujemo

PROFESOR ČVOROVIĆ OTKRIO: Studentsku izbornu listu sastavlja čovek iz Londona! (VIDEO)
19. 05. 2025. u 10:53

DIVLjAŠTVO KAO OBRAZAC PONAŠANjA: Nasilje blokadera foteljaša u Kraljevu (FOTO/VIDEO)
18. 05. 2025. u 20:44

DRAMA NA NEBU: Zemlja koja se graniči sa Srbijom digla borbene avione zbog ruskih dronova
U RUMUNIJI je bila proglašena vazdušna uzbuna u okrugu Tulča zbog masovnog napada ruskih dronova na Ukrajinu, saopštilo je danas rumunsko Ministarstvo odbrane.
02. 07. 2025. u 11:13

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi
JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.
01. 07. 2025. u 11:45

REAGOVALA I POLICIJA: Uhvatila rođenog oca sa ljubavnicom - napravila HAOS na ulici (VIDEO)
BROJNI žitelji kolumbijskog grada Santa Marte svedočili su nedavno dramatičnim scenama nakon što je jedna 19-godišnja devojka presrela automobil u kojem se njen otac nalazio u društvu ljubavnice.
02. 07. 2025. u 20:26