"LAŽNI KURTIJEV GRADONAČELNIK PREOTEO SPORTSKU HALU" Petković: Novi eskalatorni potez sa ciljem destabilizacije
27. 05. 2025. u 15:01
LAŽNI Kurtijev gradonačelnik Ljuljzim Hetemi u pratnji takozvane Kosovske policije upao je danas i preoteo prostorije sportske hale u Leposaviću, gde se nalazi Sportsko-turistička organizacija Leposavić, izjavio je direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković.
Povezane vesti
"AKO BI SE ON PITAO NI SRBA NE BI BILO NA KiM" Petković odgovorio Parandiloviću: Blokader koga Kurti podržava polazi od sebe
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković odgovorio je na najnoviju izjavu predsednika NLS Miloša Parandilovića da Srpska lista po Vučićevom nalogu svakodnevno maltretira ljude sa KiM "koji misle slobodno".
25. 09. 2025. u 14:30
"POBEDA SRPSKE LISTE JE GARANT OPSTANKA SRBA": Intervju - Petar Petković, direktor Kancelarije za KiM
DIJALOG u Briselu je postao mesto gde Priština odavno samo simulira pregovore, jer predstavnike Privremenih institucija samouprave, dogovor i traganje za kompromisnim rešenjem, ne interesuje. Ako Priština punih 12 godina odbija da ispuni svoju glavnu obavezu, a to je formiranje Zajednice srpskih opština, jasno je da prištinski režim nije spreman da ispuni preuzete obaveze iz dijaloga.
14. 09. 2025. u 12:51
"OSOVINA POLITIKE PRIŠTINSKOG REŽIMA" Petković: Vojni savez tzv. KBS i Oružanih snaga Albanije direktna pretnja Srbiji i Srbima
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković poručio je da je vojni savez tzv. Kosovskih bezbednosnih snaga i Oružanih snaga Albanije, čije formiranje najavljuje Aljbin Kurti, direktna je pretnja Srbiji i srpskom narodu.
08. 09. 2025. u 16:41
Najnovije iz rubrike
MIRA NEMAJU NI MRTVI SRBI: Šiptarski vandali oskrnavili srpsko groblje kraj Obilića
KANCELARIJA za Kosovo i Metohiju saopštila je danas da su na pravoslavnom groblju u Plemetini kod Obilića porušena dva nadgrobna spomenika pordice Jakovljević, što kako ističu iz Kancelarije, predstavlja vandalski i anticivilizacijski čin onih koji srpskom narodu na Kosovu i Metohiji ne žele ništa dobro, niti žele mir i suživot na ovim prostorima.
13. 12. 2025. u 20:52
"IDEJA I VIZIJA POBEĐUJU NERAD I DESTRUKTIVNOST BLOKADERA" Odjeci Vučićeve posete Nišu - Nezaposlenost je na istorijskom minimumu
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić posetio je Niš, gde je prisustvovao svečanom otvaranju fabrike italijanske grupacije Ariston Cimate Solutions, obišao logističko-industrijski park CTPark i proizvodni pogon kompanije Palfinger.
13. 12. 2025. u 20:47
FICO UPUTIO OŠTRU PORUKU EU: Srbija bolje pripremljena od Ukrajine za članstvo u EU, ali se stalno suočava sa novim zahtevima
PRISTUPANjE Ukrajine Evropskoj uniji je nerealno u doglednoj budućnosti, dok su Srbija, Crna Gora i Albanija mnogo bolje pripremljene za proširenje EU, ali se stalno suočavaju sa novim političkim zahtevima, izjavio je slovački premijer Robert Fico u emisiji „Subotnji dijalozi“.
13. 12. 2025. u 19:12
IZBORNI PANEL USVOJIO ŽALBU SRPSKE LISTE: Potvrđena sertifikacija njenih kandidata za izbore
IZBORNI panel za žalbe i predstavke usvojio je danas žalbu Srpske liste (SL), poništio nezakonitu odluku Centralne izborne komisije u Prištini da ne sertifiluje kandidate SL za učešće na vanrednim parlamentarnim izborima 28. decembra 2025. godine i potvrdio sertifikaciju 33 kandidata SL, saopšteno je iz te stranke.
13. 12. 2025. u 18:58
Kako je krenulo na kraju će blokaderi da obeležavaju godišnjicu godišnjice
KRENULI su studenti, blokaderi Poljoprivrednog fakulteta 9.decembra iz Zemuna do Opštine Novi Beograd gde su i blokirali saobraćaj onoliko koliko su smatrali za shodno.
13. 12. 2025. u 18:32
Komentari (0)