JEZIVE SCENE Blokaderi prolili krv - brutalno nasilje (VIDEO)
BLOKADERI foteljaši koji su današnjim blokadama pokazali da mrze Srbiju i srpski narod kada su blokirali iz čiste obesti Brankov most i Gazelu.
Foto: Novosti
Iako se okupio mali broj blokadera oni su provodili nasilje, a o čemu svedoče slike i snimci koje su naši reporteri zabeležili na Zelenom vencu.
Naime blokader je napao čoveka koji je na fotografiji i video-snimku. Ušli su u konflikt i došlo je do tuče. Povređeni čovek je pokušao da pobegle od blokadera, ali nije uspeo i on mu je naneo povrede. Nakon što mu je raskrvario glavu blokader je pobegao, a čovek je ostao sam da krvari. Prolaznici su zvali policiju.
Preporučujemo
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (24)