"UĆI ĆETE NA FAKULTETE" Vučić studentima koji žele da uče: Da oni mogu da studiraju, a vi ne možete, taj film neće gledati da su još toliki
UĆI ćete na fakultete, poručio je predsednik Aleksandar Vučić studentima koji žele da studiraju, a koji je danas primio u Predsedništvu.
Foto: Novosti
- Da dopustimo stvari koje su se dešavale u Austriji i Nemačkoj od 31. do 38... Već smo mnogo toga dopustili. I s pravom se sve češće čuje kritika ljudi - kad ćete već jednom da pokažete da je država država. Moj odgovor je da dobro znam šta je država, ali da uvek merimo i gledamo na koj način da sačuvamo svu našu decu. To da oni mogu da studiraju, a vi ne možete, taj film neće gledati da su još toliki. Ni oni, ni nastavnici koji su ih podržavali - kaže Vučić, odgovarajući na pitanje studenta Vladimira Balaća kako će oni pod ovim uslovima ulaziti na fakultete kada krene ispitni rok.
- Ako su neki bili spremni da jaslice, vrtiće i škole pretvore u političke komesarijate, onda mi moramo dobro da razmislimo gde nam je budućnost. Moramo da nagradimo one koji su bili spremni da rade sve vreme, i mi već radimo na tome kako da njih nagradimo i finansijski i na svaki drugi način. Moja molba za vas je da to ne činite - dodaje on.
Preporučujemo
"ZA UNIVERZITET IZDVAJAMO 54,8 MILIJARDI" Vučić: Mi oko 4.000 evra plaćamo po studentu
02. 06. 2025. u 11:27
RUSI DONELI ODLUKU: Naftna kompanija prodaje svoju imovinu u inostranstvu zbog sankcija SAD-a
RUSKA naftna kompanija Lukoil saopštila je danas da, zbog uvođenja restriktivnih mera nekih država protiv te firme i njenih podružnica, namerava da proda svoju imovinu u inostranstvu.
27. 10. 2025. u 21:49
KAKO SE URUŠIO UKRAJINSKI FRONT? Stiglo upozorenje: Rusi će na proleće krenuti u novu ofanzivu
POSLE dva i po meseca žestokih borbi, crvena oznaka na vojnoj karti u Donjeckoj oblasti, poznata kao „zečije uši“, konačno je nestala.
27. 10. 2025. u 21:17
"CECIN SINE, ĆUTI I UDARAJ, ZA BOLjE I NISI!" Voditeljka odbrusila Veljku - "Ozbiljan kompleks!"
NAKON što je bokser Veljko Ražnatović pokušao da ismeje performans voditeljke Jovane Jeremić, koji je upriličila tokom proslave njenog rođendana, ona mu je brzo javno uzvratila, u svom stilu.
26. 10. 2025. u 10:48
Komentari (27)