"ISPUMPAĆEMO SVE VAŠE LAŽI" Vučević: Nikakva SANU nije tražila smenu predsednika
PREDSEDNIK SNS Miloš Vučević reagovao je na natpise u opozicionim medijima koji su preneli da su akademici SANU pokrenuli peticiju za smenu Aleksandra Vučića.
Foto: P. Milošević
- Evo još jednog u nizu primera kako Šolakova medijska mašinerija i spin majstori blokadersko-foteljaške bande lažiraju vesti i “pumpaju” kampanju protiv predsednika Aleksandra Vučića. Objavljuju lažne, senzacionalističke naslove na svojim portalima, da bi se u tek u dnu teksta ispod demantovao sam naslov. Valjda misle - ko čita više od naslova. Dokaz čime se ta banda služi i poslednji u nizu primer njihovih medijskih manipulacija imamo danas kad su kao vest dana preneli da je, navodno, SANU pokrenuo peticiju za smenu Vučića. I taj medijski šljam je pola dana “pumpao” tu lažnu vest, da bi tek popodne objavili deo istine, i to ne i naslovu već u tekstu u kome su preneli izjavu bivšeg predsenika SANU Vladimira S. Kostića koji je rekao da je “inicijativa potekla od pojedinaca i da ne predstavlja zvaničan stav Akademije”. Znači, nikakva SANU nije tražila smenu predsednika. To nije zahtev SANU, već bolesna želja blokadera-foteljaša, propalih opozicionara i njihovih tajkuna i finansijera. Ja još jednom apelujem na građane da ne nasedaju da njihove manipulacije i prljave medijske trikove! Kad im nije prošla ona jučerašnja ogavna laž Marinike Tepić, oni su našli novu. Ispumpaćemo sve vaše laži! Uvek će vas pobeđivati pristojna Srbija - napisao je Vučević na Iksu.
Preporučujemo
VUČIĆ GOSTOVAO KOD MARIĆA: Da ujedinimo Srbiju, a sve drugo ćemo savladati
01. 06. 2026. u 21:01 >> 23:16
VUČIĆ O OTVORENOM BALKANU: Zahvalan sam svima koji su razumeli tu veliku ideju
01. 06. 2026. u 23:00
VUČIĆ PORUČIO: To bi bio falsifikat istorije ali pokazuje šta misle o Srbiji i Srbima
01. 06. 2026. u 22:27
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (9)