"FAKULTETI SU DRŽAVNI, A NE VAŠA PRIVATNA PRĆIJA": Gledalac Utiska nedelje pokopao blokadere (VIDEO)
GLEDALAC se javio u emisiju Utisak nedelje i napravio haos, navodeći da su blokaderi do juče pretili onima koji pomenu izbore, a sada ih traže.
Foto: Printskrin
- Ja ne znam više šta traže studenti. Prvo su rekli 'nećemo izbore, ko traži izbore biće isključen iz plenuma' a sad odjednom hoće izbore. Pominju plenume. Ko je plenum? Znamo li mi imena onih koji su u plenumu? Da li su fakulteti državna ustanova ili njihova privatna prćija? A Vi Olja, pričate o slobodi govora a zovete samo istomišljenike - rekao je gledalac.
Preporučujemo
"OD TA POSLA NEMA NIŠTA": Vučić o najavi blokadera da će da upadnu u Pionirski park
03. 06. 2025. u 18:52
HITLER JUGEND! Odredi blokadera uz podršku repera od nasilnika prave heroje!
03. 06. 2025. u 13:47
Vučić o Ratku Mladiću: Doneli su ga u ležećem položaju, ne razumem zašto ne dopuste da poslednje dane provede van zatvora
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje ceremoniji otvaranja vidikovca na 41. spratu Kule Beograd, te se tom prilikom osvrnuo i na aktuelno pitanje generala Ratka Mladića.
23. 04. 2026. u 14:21
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Novi p**no skandal Dare Bubamare: Snimak pušten na mrežama - noć sa mlađim dečkom
"SADA ne znam ni kako se to našlo u javnosti, ali privatnost je jedna stvar i smatram da to treba da se poštuje."
24. 04. 2026. u 16:21
Komentari (30)