"NA NADLEŽNE INSTITUCIJE APELUJEMO DA REAGUJU NA DIVLJANJE BLOKADERA": Oglasio se Opštinski odbor SNS Kosjerić
OPŠTINSKI odbor SNS Kosjerić oglasio se povodom konstantnih pretnji sa kojima se suočava od strane blokadera.
Novosti
Prenosimo saopštenje u celosti:
- Još jednom pozivamo nadležne organe da reaguju na pretnje i progon koji svakodnevno doživljavaju rukovodstvo opštine Kosjerić, predsednik opštine Žarko Đokić sa svojom porodicom, članovi opštinske izborne komisije i svi koji podržavaju pobedničku listu u Kosjeriću Ne damo Srbiju - Aleksandar Vučić.
Ponovićemo koliko god treba puta da su svi zapisnici na 29 biračkih mesta gde je opozicija imala više posmatrača uredno potpisani nakon prebrojavanja glasova i da nije bilo prigovora ni na jednom biračkom mestu za nepravilnosti izbornog procesa.
Na nadležne institucije apelujemo da reaguju na divljanje blokadera po Kosjeriću a mi našim biračima poručujemo da ostanu mirni i pribrani, da volju naroda i pobedu niko nasiljem neće prekrojiti.
Blokaderi treba da znaju da na našu smirenost i pristojno ponašanje ne gledaju kao na našu slabost i da ćemo zaštiti svakog sugrađanina koji bude meta brutalnih napada i odbraniti volju naroda iskazanu na lokalnim izborima. Živela Srbija -
Preporučujemo
VUČIĆ NAKON SASTANKA SA TOKAJEVIM: Hvala vam što ste uvek imali poštovanja za teritorijalni integritet Srbije (VIDEO)
27. 02. 2026. u 07:04 >> 09:08
ISTORIJSKI DOČEK U ASTANI: Kazahstanski mediji slave Vučića kao ključnog partnera na Balkanu
27. 02. 2026. u 08:18 >> 08:23
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)