"ZAHVALJUJUĆI PREDSEDNIKU VUČIĆU SRBIJA POTPISALA JAKO VAŽNE BILATERALNE UGOVORE O SLOBODNOJ TRGOVINI" Mesarović o ekonomskom razvoju Srbije
POTPREDSEDNICA Vlade i ministarka privrede Adrijana Mesarović istakla je da zahvaljujući predsedniku Vučiću, naša država, u poslednjih nekoliko godina, ima nekoliko zaključenih jako važnih bilateralnih sporazuma o slobodnoj trgovini.

Foto: V. Danilov
Ti sporazumi su našoj zemlji i privredi otvorili potpuno nova tržišta, najveća tržišta sveta, na koja smo krenuli snažno da izvozimo - napisala je Mesarović na Instagramu.
Ja sam sa građanima podelila sjajnu vest da je kontejner sa srpskom robom: vinom, rakijom, medom, džepovima stigao u grad Sjamen, u Kini, koji sam ispratila pre nekoliko nedelja. Upravo na taj način želimo da dodatno podstaknemo naše privrednike da mogu da izvoze, da mogu da postanu deo onih velikih koji izvoze, a da budu u tom lancu snabdevanja. Tako će osnažiti sebe, napraviti bolje poslovne rezulate, ali i učiniti jačom i razvijenijom ekonomiju naše države Srbije - navela je Mesarović.
Preporučujemo

JASNA VUČIĆEVA PORUKA: Učinićemo sve da Srbiju ponovo podignemo na pobedničko postolje
14. 06. 2025. u 09:32

"ZA MENE JE ŽIVOT SRBIJA": Predsednik Vučić poslao snažnu poruku građanima (VIDEO)
13. 06. 2025. u 21:04

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)