VUČIĆ O IZBORIMA U KOSJERIĆU I ZAJEČARU: Šikanirali su ljude i opet izgubili
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić u emisiji "Prva tema" na TV Prva izjavio je da teorijski jeste moguće da se promene rezultati izbora u Kosjeriću.
Foto: Printskrin TV Prva
Nije realno, ali teorijski jeste moguće da se promene rezultati izbora u Kosjeriću, naveo je on, kao što je moguće da Crvena Zvezda osvoji Ligu šampiona.
- To nisu bili izbori. dovodili su ljude kao na streljanje, sve koji misle drugačije od njih. Šikanirali, tukli, udarali, pretili... Šta su ludaci umislili u svojoj glavi da neko ne može da ima štab? U takvim uslovima oni su uspeli da izgube izbore. U Zaječaru je SNS imao 42 odsto, a sada dobio 48 odsto. Sramota ih to da kažu - kazao je on.
Preporučujemo
IDEMO NA STVARANjE DIGITALNE ARMIJE: Vučić najavio velike promene u Vojsci Srbije
20. 06. 2025. u 21:18
VUČIĆ ZAHVALAN BIN ZAJEDU: Današnji sastanak bio je veoma produktivan
18. 06. 2025. u 16:37
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)