UGLJEŠA MRDIĆ REAGOVAO NA IZJAVE IRENE JOVEVE I MARTE KOS: Sram da bude sve koji podržavaju rušenje Srbije
ČLAN GO i narodni poslanik SNS Uglješa Mrdić reagovo je na izjavu Irene Joveve iz Evropskog parlamenta i odgovorio komesarki EU za proširenje Marti Kos.
Foto: Printskrin
- Sram da bude sve koji podržavaju rušenje Srbije. Ova izjava Irene Joveve iz Evropskog parlamenta svedoči da pojedini strani političari podržavaju blokadere i borbu protiv Srbije. Smeta im Srbija. Smeta im predsednik Aleksandar Vučić. Smeta im policija.
BAJATOVIĆ OTKRIO POTENCIJALNE KUPCE NIS-A: "Ruski kapital mora da bude anuliran"
DIREKTOR Srbijagasa Dušan Bajatović izjavio je večeras da prodaju NIS-a Rusima 2008. ne vidi kao loš poslovni potez, ali da ruski kapital u toj kompaniji mora da bude anuliran, jer NIS mora da nastavi da radi, a kao potencijalne kupce NIS-a vidi subjekte iz arapskih zemalja, ali ne isključuje ni evropske, ili američke kompanije.
18. 11. 2025. u 22:27
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
TAJ MALI ŽUT BIKINI: Teniserke zapalile net fotkama sa plaže
ARINA Sabalenka i Paula Badosa su u žiži.
18. 11. 2025. u 11:34
Komentari (6)