VUČEVIĆ NAJOŠTRIJE OSUDIO NAPAD NA PORODIČNU KUĆU VUČIĆEVIĆA Poslao jasnu poruku, očekuje da će za vandalski čin odgovarati svi krivci
PREDSEDNIK SNS i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević najoštrije je osudio napad na porodičnu kuću urednika Informera Dragana J. Vučićevića

Foto: Tanjug/Milos Milivojevic
-Ljudi koji se na ovakav način iživljavaju nad nečijom privatnom imovinom, koji konstantno huškaju javnost i crtaju mete na čela novinarima samo zato što im se ne dopada kako oni izveštavaju, samo zato što se ne uklapaju u matricu nazovi istine koju oni blokaderi i njihovi tajkunski mediji plasiraju u skladu sa najstrašnijim Gebelsovim metodama kojima pokušavaju da destabilizuju našu državu, zaslužuju svaki prezir i osudu, i moraju biti kaznjeni u skladu sa zakonom- naglasio je lider SNS.
On je naveo i da očekuje da će nasilnici biti otkriveni i da će odgovarati svi oni koji izazivaju nasilje i njihovi nalogodavci, istakavši da je očigledno da im je stalnim udarima na novinare cilj da spreče istinu i da izazovu nemire.
-Napadi i provokacije usmerene protiv novinara Informera, pokazuju da su ti ljudi, koji časno rade svoj posao, pod zastrašujućim pritiscima bukvalno svakog dana. Na slobodu medija i bezbednost novinara, od otvorenih fizičkih napada, stalnog targetiranja i kampanje govora mržnje, udaraju upravo oni koji se raznim međunarodnim institucijama i evropskim poslanicima stalno žale i tužakaju Srbiju. Oni su odavno prestali da krše samo moralne i profesionalne kodekse. To što rade novinarima Informera je čist fašizam! Ja znam da Vučićević i njegova redakcija neće odustati od odbrane istine, ni po koju cenu. Imate moju punu podršku! Nema predaje! Stop nasilnicima- reagovao je Vučević na društvenoj mreži.
Preporučujemo

OVA MAJKA JE POSEBNA: Razlog su njena deca, a evo i zašto (VIDEO)
ONI su Ilija, Jovana i Vasilije Hadži-Purić, polaznici Centra za talente "Nikola Tesla".
10. 09. 2025. u 12:13 >> 20:43

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

KRVAVI PIR 2001: Zašto je Nepalski princ pobio celu kraljevsku porodicu?
NISU MU dali da oženi ženu koju je voleo, a onda je počelo da se šuška da će mu oduzeti i pravo na presto.
12. 09. 2025. u 13:24
Komentari (0)