SKANDAL: Blokader Vidojković uporedio građane Srbije sa ustašama i nazvao ih kretenima! (VIDEO)
ŠOLAKOVAC Marko Vidojković izvređao je građane Srbije, nazvao ih "kretenima", uporedio sa ustašama, a SNS nazvao "ustaškom organizacijom!"
Foto: Printskrin
- Oni imaju 500.000 ludaka koji idu na Tompsona, mi imamo 700.000 kretena koji su u Srpskoj naprednoj stranci to je potpuno isto, jer je SNS proustaška organizacija - rekao je Vidojković.
Pogledajte video:
TRAMP ŠOKIRAN I OGORČEN ZBOG NAPADA NA PUTINOVU REZIDENCIJU: Detalji razgovora američkog i ruskog predsednika
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je šokiran i ogorčen pokušajem Kijeva da izvede napad na državnu rezidenciju predsednika Rusije Vladimira Putina, izjavio je pomoćnik predsednika Ruske Federacije Jurij Ušakov.
29. 12. 2025. u 17:38
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (22)