"UBIJAĆEMO VAS PO ULICI!" Napadnuta ekipa Informera u Novom Pazaru
EKIPA Informer TV napadnuta je u Novom Pazaru.
Foto: I. Marinković
Reportera Vladimira Savića i kamermana u jednoj ćevabdžinici napali su huligani obučeni u ratne uniforme, koji se predstavljaju kao ratni veterani.
- Seli smo u lokal nedaleko od Univerziteta, kada nam se obartio izvesni Aladin Perućin. Rekao je da više nismo prijatelji, da smo ćaci, da smo na mračnoj strani. Jedan koji se predstavlja kao veteran rekao je "ubijaćemo vas po ulici" - ispričao je reporter Savić.
Kako je rekao, nije reč o građanima Novog Pazara, već oni koji su došli Jaćimovićem autobusom.
Brzom intervencijom policije sprečen je linč televizijske ekipe.
(Informer)
Preporučujemo
PRE MASAKRA U ŠKOLI UBIO MAJKU, BRATA I SESTRU: Novi detalji jezivog zločina u Kanadi
ZAMENIK komesara Kraljevske kanadske konjice (RCMP) za Britansku Kolumbiju Dvejn Mekdonald izjavio je da je do pucnjave u srednjoj školi u Tambler Ridžu, u kojoj je prema poslednjim podacima, poginulo 10 osoba, došlo u utorak oko 13.20 po lokalnom vremenu i da je policija po dolasku zatekla osumnjičenog mrtvog u školi.
12. 02. 2026. u 07:29
VAKCINA PROTIV RAKA STIŽE U SRBIJU: Dobijamo je odmah posle Rusa, evo kada će je primiti naši pacijenti
MINISTAR bez portfelja zadužen za oblast međunarodne ekonomske saradnje Nenad Popović izjavio je danas da će u maju prvi pacijenti u Rusiji primiti vakcinu protiv raka, a da će pacijenti iz Srbije biti prvi koji će odmah posle ruskih, krajem godine, primiti tu vakcinu.
12. 02. 2026. u 09:41
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)