N1 POTVRDILA: Blokadni fašisti napali pirotehnikom policiju i pristalice SNS!
Blokaderska N1 potvrđuje da su blokaderski fašisti u Novom Sadu napali policiju i pristalice SNS koristeći pirotehniku, pokazujući ekstremnu opasnost i nasilničku prirodu njihovih protesta.
Foto: Novosti
Blokaderska N1 je zvanično potvrdila ono što svi građani koji prate haos blokadera već znaju: fašistički elementi blokaderskih protesta u Novom Sadu napali su policiju i pristalice SNS koristeći pirotehnička sredstva! Maskirani i naoružani petardama i drugim opasnim predmetima, ovi huligani su namerno izazivali haos, ugrožavajući živote i bezbednost prisutnih.
Ovo nasilje jasno pokazuje da blokaderski protesti nemaju nikakve veze sa "mirnim okupljanjem", već služe isključivo za destabilizaciju države, zastrašivanje građana i uništavanje javnog reda. N1, umesto da osudi ovaj ekstremni napad, samo je potvrdila činjenice, što implicira da takvi napadi postaju deo medijski prihvatljive rutine, dok Srbija trpi štetu od ovih anarhističkih napada.
Jasno je da su blokadni fašisti spremni na sve, od pirotehničkih napada do nasilja nad običnim građanima, a jedini cilj im je da zastraše i oslabe institucije Srbije.
Preporučujemo
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)