KO JE SINOĆ PROVOCIRAO NASILNIČKE HORDE IZ PRAZNIH PROSTORIJA SNS? Razotkrivene laži blokadera terorista (VIDEO)
REZULTAT jezivog nasilja blokadera terorista, koje su sinoć sprovodili u Novom Sad, jesu potpuno uništene prostorije.

Foto: Lj. P.
Postavlja se pitanje - ko je sinoć provocirao nasilnike, da li je kriva cigla ili staklo koje ih je provociralo sinoć u Novom Sadu, pošto nije imao ko drugi da ih isprovocira jer u prostorijama SNS-a nije bilo nikog.
Predsednik SNS-a Miloš Vučević, u svom obraćanju danas, naveo je da je stranka juče donela "tešku odluku'' da ispred i u prostorijama SNS u Novom Sadu ne budu članovi stranke i ukazao da nije bilo ni policije, a da se videlo kako su se ponašali blokaderi teroristi, koji su, kako je rekao, kao hijene i kukavice rasturali i uništavali tuđu imovinu.
- Sa onom sladostrašću koju ima samo onaj ko nosi mržnju u sebi i dokazali da nikakav razlog za sukob nisu bili ljudi koji brane svoje prostorije. Nije bilo nikoga, a oni su napravili svoj krvavi pir, rušilački, kao horde najgore su upali i rasturali. I nije bilo dovoljno, onda su krenuli od prostorija do prostorija, od lokacije do lokacije. Pa su se vraćali opet da dodaju, unište ono što su uništavali. Kao po onom nepisanom pravilu da se počinilac zločina uvek vraća na mesto zločina - rekao je Vučević.

BUKTI RAT NA RELACIJI BUDIMPEŠTA-ZAGREB Sijarto Plenkoviću: Ti si lažov, hoćeš preko nafte da profitiraš od rata u Ukrajini!
ODNOSI između Mađarske i Hrvatske dodatno su se zaoštrili nakon što je mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto optužio Zagreb za ratno profiterstvo. Hrvatski državni vrh je u petak oštro odbacio optužbe, a premijer Andrej Plenković uzvratio je nazvavši Sijarta "izuzetno bezobraznim".
27. 09. 2025. u 12:25

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

LjUTILA SE: Bora i Brega pijani napisali pesmu, posvetili je PEVAČICI - dugo nije pričala sa Goranom
U VREME stare Jugoslavije, tačnije osamdesetih godina prošlog veka, vladao je popriličan rivalitet između dve najpopularnije grupe - "Bijelog dugmeta" i "Riblje čorbe".
28. 09. 2025. u 08:33
Komentari (0)