NASTAVLJAJU SE SCENE JEZIVOG NASILJA: Blokaderi do sada spaljivali prostorije, da li će od večeras početi da spaljuju ljude?
ČETIRI dana zaredom gledamo slike nasilja i terora na ulicama Srbije.
Foto: Profimedia
Na meti blokadera siledžija su prostorije SNS-a koje su uništavane danima unazad širom Srbije, a i sinoć smo svedočili jezivim scenama nastavka siledžijstva i huliganizma.
Blokaderi siledžije su zapalili i uništili prostorije SNS-a u Valjevu koje se nalaze u podnožju zgrade u kojoj ljudi žive.
Razbili su prozore na objektu, a kasnije ubacivali pirotehnička sredstva, baklje, topovske udare, kamenice, flaše, a životi građana koji žive u toj zgradi bili su ugroženi.
U toj zgradi bilo je dosta stanara koji tu žive i koji mogu da nastradaju od podmetnutog požara.
Do sada su spaljivali prostorije, a da li će od večeras početi da spaljuju ljude?
U Valjevu su blokaderi siledžije sinoć bili najekstremniji, a nakon napada na prostorije SNS-a, krvnički su napali policiju.
Divljali su blokaderi i ostalim gradovima, Beogradu i Novom Sadu.
Preporučujemo
Opšta makljaža: Blokaderi nasrnuli na članove SNS u Novom Sadu (VIDEO)
30. 04. 2026. u 21:03
Jovanov uništio Žaklinu i postavio pitanje: "Blokaderi, ko vam je bio deda?"
30. 04. 2026. u 20:37
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Zašto ne treba govoriti "primi moje saučešće"? Otac Predrag otkriva: "Ne budite plitki"
"KADA izjavljujete saučešće ne budite plitki..."
29. 04. 2026. u 12:35
Komentari (0)