ĐURIĆ REAGOVAO NA VJOSIN INTERVJU: Niz neistina u pokušaju da predstavi svoju vladu kao nešto što jednostavno nije
23. 09. 2025. u 16:25
SRPSKI ministar spoljnih poslova Marko Đurić reagovao je na svom zvaničnom Iks prifilu na intervju predsednice lažne države Kosovo Vjose Osmani.
Povezane vesti
NEMA PRAVDE ZA SRBE NA KIM: Uhapšenima iz Suvog Grla produženo zadržavanje za još 48 časova
OSNOVNI sud privremenih institucija u Prištini produžio je za još 48 sati zadržavanje petorici Srba uhapšenim u Suvom Grlu, opština Srbica, zbog sumnje da su navodno počinili ratni zločin protiv civilnog stanovništva tokom sukoba na Kosovu i Metohiji 1998. godine.
02. 03. 2026. u 20:15
TERETE IH ZA NAVODNE RATNE ZLOČINE OD PRE 28 GODINA! Petorica Srba iz Suvog Grla pred sudom u Prištini, danas odluka o pritvoru
PETORICA Srba iz Suvog Grla, koji su uhapšeni juče pod sumnjom da su počinili navodni ratni zločin, dovedeni su danas u Osnovni sud u Prištini, gde će biti održana sednica za određivanje pritvora.
02. 03. 2026. u 17:22
ŠIPTARSKO IŽIVLJAVANJE NAD SRBIMA KOD GLOGOVCA: Zastavu tzv. OVK okačili na haubu automobila sa srpskim tablicama - Nasred puta! (VIDEO)
GRUPA mlađih Albanaca iz Glogovca kod Prištine juče je, na magistralnom putu Priština-Peć, prekrila haubu automobila sa srpskim tablicama zastavama „Sloboda ima ime“.
18. 02. 2026. u 14:05
"SEĆAM SE LJUDSKOG TRUPA KOJI JE VISIO U GORNJEM OTVORU" Jeziva ispovest Gordane koja je preživela napad na autobus kod Podujeva (VIDEO)
DANAS se navršava dvadeset i pet godina od bombaškog napada na autobus "Niš ekspresa" u Livadicama kod Podujeva, kada je stradalo dvanaestoro, a ranjeno četrdeset troje raseljenih Srba, dok su išli u Gračanicu na Zadušnice.
16. 02. 2026. u 15:06
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
Najnovije iz rubrike
HAOS U LAŽNOJ DRŽAVI: Marta Kos otkazala posetu Prištini
KOMESARKA Evropske unije za proširenje Marta Kos otkazala je prvu posetu Prištini, usled izbijanja nove konfuzije i političke krize izazvane neuspehom izbora novog "predsednika", a potom i odlukom o raspuštanju skupštine.
10. 03. 2026. u 13:12
KOLEKTIVNO LUDILO BLOKADERKI FEMINISTKINJA: Dan žena pretvorili u politički performans
PRE dva dana u Beogradu je održan performans i protest feministkinja koje su održale niz govora ali i otpevale prisutnima bizarnu pesmicu.
10. 03. 2026. u 12:46
DAČIĆ NAPUSTIO BOLNICU: Ovo je prvo što je rekao (VIDEO)
MINISTAR unutrašnjih poslova i predsednik SPS Ivica Dačić otpušten je danas iz bolnice na kućno lečenje.
10. 03. 2026. u 12:45
BRNABIĆ U PISMU SAVETU EVROPE: Srbija posvećena slobodi medija, očekujemo objektivan izveštaj
PREDSEDNICA Skupštine Srbije Ana Brnabić istakla je danas da Srbija ostaje posvećena unapređenju slobode izražavanja i bezbednosti novinara, a istovremeno od međunarodnih izveštaja koji se bave ovim pitanjem očekuje da budu zasnovani na potpunim i objektivnim informacijama.
10. 03. 2026. u 12:39
BILJANA PANTIĆ PILJA U SAVETU EVROPE: Otvorili ste Pandorinu kutiju priznanjem tzv. Kosova
DRUGOG dana zasedanja Komiteta za politička pitanja i demokratiju Saveta Evrope raspravljalo se o rezoluciji o krsenju međunarodnog javnog prava po pitanju Grenlanda.
10. 03. 2026. u 12:34
Komentari (0)