LAŽOMER: Mučeniku pala maska-a bolje da nije
DA li se sećate kada su krenuli protesti?
Foto: Printscreen
Pa kada je skrenuta pažnja da su to tako transparentno politički protesti sa jasno definisanim ciljevima i planovima, namerom urušvanja reda i mira, paljenjem i napadima što je sve vreme jasno ukazivalo da veze nema sa tragedijom.
I uporno se nagoveštavalo da se samo čeka zbrajanje šake nekih poena kako bi propala, zaboravljena lica, dobila minut slave, uglavnom na društvenim mrežama gde sami sebe promovišu.
Mučeni Šarović je tako čak oformio svoj tim za nešto, šta god, zbog čega je glavna tema ismevanja na istim tim mrežama.
Celu vest pogledajte ovde:
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)