BRNABIĆEVA: Picula podržava pokušaj ubistva - Jedinstven slučaj evropskog političara
PREDSEDNICA Skupštine Ana Brnabić oštro je reagovala na izjavu Tonina Picule, ocenivši da je “postao prvi čovek u EU koji otvoreno podržava pokušaj ubistva”.
Novosti
"Da ostavimo po strani šta je Picula ovom svom izjavom ponovo rekao o srpskom narodu, kao i to da se radi o čoveku koji se ponosi time što je bio hrvatski bojovnik koji je proterivao Srbe iz njihovih kuća, on je ovom izjavom postao prvi čovek iz EU (nadam se da će ostati jedini) koji zdušno i otvoreno podržava pokušaj ubistva. Jedinstven slučaj evropskog političara da podržava i slavi ubicu u pokušaju, čoveka koji je uzeo pištolj u ruke i krenuo da oduzme život nekim ljudima samo zato što su se usudili da misle drugačije od njega. Zanimljivo", napisala je Brnabićeva na svom zvaničnom Iks profilu.
Preporučujemo
VUČIĆ U ĆACILENDU: Ne treba nama njihovo sažaljenje, da su mogli sve bi nas spalili
22. 10. 2025. u 20:52
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
HRVATI POSLALI JASNU PORUKU: "Država nam je na pogrešnom putu!"
VEĆINA građana Hrvatske smatra da zemlja ide u pogrešnom smeru, a najviše primedbi imaju na korupciju, inflaciju, niske plate, male penzije i siromaštvo, pokazalo je decembarsko istraživanje Krobarometra, objavljeno u Dnevniku hrvatske Nove TV.
26. 12. 2025. u 12:34
Komentari (0)