KAKVI LAŽOVI: Blokaderi optužili Balaća da ih je napao - A evo šta se stvarno desilo (VIDEO)

В.Н.

28. 11. 2025. u 10:23

BLOKADERI su optužili Vladimira Balaća, najboljeg studenta Fakulteta tehničkih nauka (FTN) u Novom Sadu, da ih je napao. Međutim istina je sasvim drugačija, a oni su po ko zna koji put uhvaćeni u laži.

КАКВИ ЛАЖОВИ: Блокадери оптужили Балаћа да их је напао - А ево шта се стварно десило (ВИДЕО)

Foto: Printscreen

Zeleno levi front je objavio i da je njihovoj poslanici Biljani Đorđević prećeno "klanjem". 

Ovo su, očekivano, odmah krenuli da prenose blokaderski mediji. Kao i mnogo puta do sada, Šolakovci su naravno jedva dočekali da šire laži.

Foto: Printscreen

Pogledajte snimak koji pokazije šta se zapravo desilo! 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALJE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.

09. 02. 2026. u 11:13

Komentari (0)

ĆOPIĆ NA SCENI TEATRA HUMANOSTI: Jedna ulaznica za „Baštu sljezove boje”  - Jedna donacija za Fondaciju NORBS PLUS