ZA ZLO SPREMNI - OBJAVILI JEZIVU VEST: "Hrvatska će Srbiji zadati jak udarac", oglasio se i ministar odbrane
03. 12. 2025. u 15:38
HRVATSKA je još jednom pokazala da je spremna na svako zlo kada je u pitanju Srbija.
Povezane vesti
PLENKOVIĆ JOŠ JEDNOM DOKAZAO DA JE USTAŠA: Za njega je poklič "Za dom spremni" logičan i normalan
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković ne osuđuje navijačku grupu "Bed Blu Bojsi", koja je na stadionu "Maksimir" u Zagrebu na meču protiv gradskog rivala Lokomotive, istakla transparent sa ustaškim pokličom "Za dom spremni".
23. 12. 2025. u 09:13
Najnovije iz rubrike
"NE PREZAJU OD PROLIVANJA KRVI" Šešelj upozorio na najopasniju organizaciju: Nasiljem bi sve da postignu
PREDSEDNIK SRS dr Vojislav Šešelj izjavio je da postoji sukob širom svetu između nacionalista i globalista.
25. 01. 2026. u 15:48
REVIZORI HAOSA U BEOGRADU: Evroparlamentarci predvođeni ustašom nisu došli da čuju Srbiju
OVO nije bila poseta, već inspekcija.
25. 01. 2026. u 15:27
LETI PERJE MEĐU BLOKADERIMA Đilas u otvorenom ratu sa plenumašima: Šta da podržim?
SSP Dragana Đilasa ušao je u otvoreni rat sa plenumašima.
25. 01. 2026. u 15:11
SRBIJA POSTIŽE REZULTATE O KAKVIMA NISMO MOGLI NI DA SANJAMO Brnabić: Danas je predsednik Aleksandar Vučić postavio jasne prioritete
PREDSEDNICA Skupštine Ana Brnabić prokomentarisala je današnju sednicu Vlade Srbije.
25. 01. 2026. u 15:02
ĐILAS NAJBOLJE ZNA KAKO SE RUŠI USTAVNI POREDAK Vučević: Najprikladnije bi bilo zvati ga "Dragane lopove"
LIDER naprednjaka i savetnik predsednika republike za regionalna pitanja Miloš Vučević izjavio je da Dragan Đilas najbolje zna kako se ruši ustavni poredak.
25. 01. 2026. u 14:51
Komentari (0)