"OVO JE SKANDAL KAKAV SE NE PAMTI" Pilja o sramnoj presudi urednici "Novosti" - Podrška za Andrijanu Nešić, ženu koja časno radi svoj posao
NARODNA poslanica Biljana Pantić Pilja prokomentarisala je sramnu presudu izrečenu urednici "Novosti" Andrijani Nešić.
Foto: Printskrin/Instagram/biljana_pantic_pilja
- Šolakovi mediji svakodnevno targetiraju Aleksandra Vučića i njegovu porodicu.
Laži o prebijenoj studentkinji u Beogradu koja šeta sa kesom na glavi. Laži o smrti dečaka u Valjevu. Laži o zvučnom topu. I nikome ništa.
Pod plaštom nezavisnog novinarstva, Šolakovi mediji su pozivali na linč članova Srpske napredne stranke. Izvestavali su da je u Novom Sadu sve mirno samo se lupaju naše stranačke prostorije.
Nikada niko nije doneo presudu za ovakve užasne laži i propagiranje govora mržnje.
Ali je danas jedna novinarka, urednica Novosti osuđena ne samo na novčanu kaznu, nego joj je i zabranjeno da se bavi svojim poslom.
Ovo je skandal kakav se ne pamti u novijoj istoriji, da zabranite nekome da obavlja svoj posao.
Toliko o dvostrukim aršinima i licemerstvu blokadera.
Ovo je demokratija za koju se blokaderi bore, da se zabrani da se čuje glas svakog ko misli drugačije.
Podrška za Andrijanu Nešić, ženu koja časno i predano radi svoj posao! - poručila je Pilja.
VENECUELA TONE U HAOS: Poznato ko je uhapsio Madura, cure prvi detalji (FOTO/VIDEO)
U GLAVNOM gradu Venecuele, Karakasu, odjeknule su eksplozije, a grad su u niskom letu nadletali avioni, javljaju svetski mediji. Američki predsedik Donald Tramp objavio je da je predsednik Venecuele Nikolas Maduro uhvaćen zajedno sa suprugom i prebačen iz zemlje.
03. 01. 2026. u 07:45 >> 14:21
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
OVO SU KRILI: Isplivala dugo čuvana tajna Ane i Bastijana
RAZVOD Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera bila je jedna od glavnih vesti prethodne godine.
02. 01. 2026. u 08:40
Komentari (0)