„NESTALA“ VRHOVNA TUŽITELJKA: Dolovac iz Eurodžasta naložila gonjenje novinara, Stamenković tražio snimke kamera
PREMA saznanjima do kojih je došla naša redakcija, Zagorka Dolovac, koja je nakon negativnog izveštaja skupštinskog odbora za pravosuđe, praktično pobegla u Hag, u prostorije Eurodžasta, dala je nalog da se novinarima koji pokušavaju da dođu do nje, sudi.
Foto Ž. Knežević
Dok javnost traga za odgovorima, a Beograd je oblepljen „Amber Alert“ plakatima koji je simbolično proglašavaju nestalom i označavaju kao stranog agenta, vrhovna tužiteljka, po svemu sudeći, bavi se samo jednim, kako da uguši pitanja.
Naime, dobro obavešteni izvori iz pravosuđa navode da je Dolovac tražila istragu protiv novinara koji pokušavaju da je pronađu kako bi dobili odgovore na brojna pitanja od javnog značaja. Ovo praktično znači da vrhovna tužiteljka Srbije, umesto da se pojavi pred institucijom koja ju je imenovala, pokušava da novinare koji je traže pretvori u osumnjičene.
U istu svrhu je angažovan i Branko Stamenković, predsednik Visokog saveta tužilaštva i čovek od poverenja Zagorke Dolovac. On je od policije tražio hitno skidanje snimaka sa bezbednosnih kamera, kako bi se utvrdilo ko je lepio plakate na trafostanici kod zgrade Visokog saveta tužilaštva.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)