VUČIĆ O SITUACIJI U SVETU: U Iranu na delu akcija CIA I Mosada, kao pre 73 godina, bitka za Grenland je bitka za Arktik
13. 01. 2026. u 22:28
U NOVOGODIŠNjEM izdanju emisije "Ami G Show“ na programu Televizije Pink gostuje predsednik Srbije Aleksandar Vučić, ministar Siniša Mali, Sanja Marinković, Lidija Vukićević i Breskvica.
Povezane vesti
TOTALNI "BLEKAUT" Iračko ministarstvo: Ceo Irak trenutno pogođen nestanskom struje
IRAČKO ministarstvo energetike saopštilo je da je cela zemlja trenutno pogođena potpunim nestankom struje, bez navođenja uzroka.
04. 03. 2026. u 19:22
CIA POZVALA IRANSKE DISIDENTE DA STUPE U KONTAKT SA NJOM: Objavila uputstvo za kontakt
AMERIČKA Centralna obaveštajna agencija (CIA) objavila je danas video snimak na persijskom jeziku u kojem objašnjava kako iranski disidenti mogu bezbedno da kontaktiraju američku obaveštajnu agenciju usred antivladinih protesta u Iranu.
24. 02. 2026. u 23:11
Najnovije iz rubrike
ZBOG VUČIĆA I ORBANA ODNOSI SRBA I MAĐARA NA VRHUNCU: Hoće li Peter Mađar rušiti prijateljstvo dva naroda koje je na istorijskom nivou?
OPOZICIONA stranka Tisa Petera Mađara pobedila je na parlamentarnim izborima u Mađarskoj osvojivši 138 od 199 mandata u parlamentu, dok je stranka Fides premijera Viktora Orbana osvojila 55 mesta. Sada je glavno pitanje hoće li Peter Mađar raditi na rušenju prijateljstva Srba i Mađara koje je mukotrpno građeno godinama unazad?
13. 04. 2026. u 13:52
JEZIVO: Evropske "demokrate" objavile listu za odstrel na kojoj je i predsednik Vučić (FOTO)
EVROPSKE "demokrate" objavile listu za odstrel na kojoj je i predsednik Srbije, Aleksandar Vučić.
13. 04. 2026. u 13:44
KAKO OVAKVI DA NAM VODE DRŽAVU? Kokanović može da se pohvali samo sa divljanjem i skandaloznim ponašanjem (VIDEO)
BLOKADER i opozicionar Zlatko Kokanović koji je bio 7. na blokaderskoj listi na proteklim izborima, u zadnje vreme može samo da se pohvali skandaloznim ponašanjem. Njegovo divljanje je njegov jedini adut, pa se postavlja pitanje kako neko takav sebi da za pravo i da pomisli kako bi mogao da vodi državu.
13. 04. 2026. u 13:18
MAĐARSKA I SRBIJA IMAJU NAJBOLJE ODNOSE DO SADA ZAHVALJUJUĆI VUČIĆU I ORBANU: Stručnjaci o parlamentarnim izborima u Mađarskoj
Na osnovu 98 odsto prebrojanih glasova na parlamentarnim izborima u Mađarskoj, prema preliminarnim rezultatima Nacionalne izborne komisije (VTR), opoziciona stranka Tisa Petera Mađara osvojila je 138 od 199 mandata u parlamentu, dok je stranka Fides premijera Viktora Orbana osvojila 55 mesta.
13. 04. 2026. u 13:04
ZAR OVI DA NAM VODE SRBIJU?! Otkriveno ko je uz Đokića na vrhu blokaderske liste! Nasilnici, lažni ekolozi...
GLAVNI urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je da su blokaderi na jednom od svojih plenuma doneli odluku da na predsedničkim izborima imaju dvojicu kandidata.
13. 04. 2026. u 12:47
Komentari (0)