MESAROVIĆ PORUČILA: U Srbiji trenutno 377 korisnika bez struje, Spirić obmanjuje javnost
POTPREDSEDNICA Vlade Srbije i ministarka privrede Adrijana Mesarović izjavila je večeras da su u Srbiji trenutno 377 korisnika bez električne energije, što je 0,01 odsto od ukupnog broja mernih mesta u celoj državi.
Foto: S.M.Jovanović
Mesarović je, na svom Instagram profilu, odbacila tvrdnje Jelene Spirić iz Stranke slobode i pravde da je u pitanju 14.000 korisnika i poručila da radnici Elektrodistribucije Srbije neće stati, pa ni u ovim vanrednim okolnostima, sve dok poslednji korisnik ne dobije električnu energiju.
-Poznato je da je glavni manir Đilasa (Dragana, predsednika SSP) i predstavnika njegove stranke laž i izricanje neistina, kao i apsolutna nestručnost i neznanje na svim poljima. Pa je tako jedna od njegovih perjanica Jelena Spirić i danas brutalno obmanula javnost i građane Srbije šireći paniku, a sve sa ciljem kako bi još jednom ponizila sve zaposlene u elektroenergetskom sektoru, koji danima unazad usled ogromnih snežnih padavina, koje su zadesile celu Evropu, ulažu nadljudske napore kako bi svaki stanovnik naše zemlje u najkraćem roku dobio električnu energiju, naglasila je Mesarović.
-Za razliku od nekih drugih vremena kada se brinulo isključivo o tome kako će Đilas i njemu slični sto više opljačkati džepove građana Srbije, ostavljajući državu na ivici bankrota, rekla je Mesarović.
Kako je dodala, politika koju vode predsednik Srbije Aleksandar Vučić, Vlada Srbije i predsednik SNS Miloš Vučević pokazala se kao jedina politika rezultata koja je narodu obezbedila bolji životni standard i to je politika brige o svakom građaninu Srbije.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - PATROLA SA PUTNICIMA, NA BRZOJ PRUZI, OD BEOGRADA DO SUBOTICE: "Vožnja deluje gotovo neprimetno"
Preporučujemo
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)