BOLESNA BLOKADERSKA MRŽNJA! Bojana Dikića nazvali crknutom gnjidom, pa poželeli isto i drugim pripadnicima policije (FOTO)
BOJAN Dikić, novopostavljeni komandant niškog odreda Žandarmerije, preminuo je juče neposredno nakon što je u Univerzitetskom kliničkom centru obišao kolegu koji je pokušao da izvrši samoubistvo.
Foto: Printscreen
Blokaderi su povodom njegove smrti objavili sramnu poruku na društvenoj mreži "Iks".
- Ovo je gnjida, Bojan Dikić, koji je crkao. Letos je komandovao delom žandarmerije koji je jurio, tukao, i prebijao goloruki narod u Nišu. Komandant "povukao nogu" , pa neka ide tako redom - piše na njeihovom profilu.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
"NAŠI AKTIVISTI SU NAPADNUTI OD STRANE EKSTREMISTA": SNS osudio nasilje na Slaviji
19. 05. 2026. u 21:18
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)