KEŠELJ O USTAŠKOM ORGIJANJU U ZAGREBU: Oprosti im Bože, ne znaju šta rade

DRŽAVNI sekretar u ministarstvu sporta Marko Kešelj oglasio se o ustaškom orgijanju u centru Zagreba, a njegovu izjavu prenosimo u celosti.

КЕШЕЉ О УСТАШКОМ ОРГИЈАЊУ У ЗАГРЕБУ: Опрости им Боже, не знају шта раде

Foto: Printskrin Instagram/keselj11

Ustaški pir nikada ne jenjava. Uvek sa ciljem istrebljenja svega što je srpsko i pravoslavno. Iza svakog ustaškog pira ostajala su samo zgarišta i masovne grobnice pobijenog srpskog naroda!

Zloupotreba sporta za promociju ekstremizma i mržnje nije sport, već opasna politička poruka. Skandiranja i pesme koje veličaju ustaštvo i pozivaju na nasilje nad Srbima predstavljaju direktan udar na evropske vrednosti, sportski duh i osnovna ljudska prava. Posebno je nedopustivo kada se takve poruke šalju sa državnih manifestacija i kroz nacionalne reprezentacije.

Srbija će uvek poštovati sport, protivnike i simbole drugih država, ali isto to poštovanje očekuje i za svoj narod. Mržnja nije budućnost – ni u sportu, ni u politici.

Hrvatska rukometna reprezentacija, u organizaciji Vlade Hrvatske, proslavila je medalju osvojenu na Evropskom prvenstvu uz nastup Tompsona, pevača koji kroz pesme iznosi ustaške stavove.

Kampanja koju HDZ vodi sa Tompsonom navodi na to da im čovek od mikrofona i stihoklepac estremnih pokliča iskače kao kandidat za budućeg premijera.

Oprosti im Bože, ne znaju šta rade.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Marko Keselj (@keselj11)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.

29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

DRAGO MI JE ŠTO JE IRAN ISPAO SA MUNDIJALA! Američki sekretar Malin ne krije zadovoljstvo