ŠOLAKOVE DVORSKE LUDE PROTIV SOPSTVENOG NARODA
ŠOLAKOVI plaćenici i dvorske lude, Marko Vidojković i Nenad Kulačin na najstrašniji i monstruozniji način vređali su i ismevali na račun sopstvenog naroda i sopstvene zemlje.
Foto: Printscreen
Upravo je to politika koju nude građanima Srbije kao alternativu državotvornoj vlasti, politika samoporicanja, odricanja od sopstvenih interesa i prihvatanja narativa koji Srbiju predstavljaju kao remetilački faktor, a sopstveni narod kao teret. Umesto vizije razvoja i jačanja, nude ideologiju u kojoj je nacionalno dostojanstvo prepreka, a odricanje od sopstvene države poželjan put.
Ceo tekst možete pogledati na linku ispod.
Preporučujemo
SVI VODEĆI LjUDI SU IZ IZDAJNIČKIH KRUGOVA: Šešelj objasnio osnovnu podelu blokadera
21. 02. 2026. u 16:23
TRAMP ZAPRETIO UKRAJINI I EU: Nema ništa od oružja ako se vaši evropski saveznici ne pridruže deblokadi Ormuskog moreuza
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će SAD prekinuti da snabdevaju oružjem Ukrajinu ukoliko evropski saveznici odbiju da se pridruže "koaliciji voljnih" za deblokadu Ormuskog moreuza, javlja danas Fajnenšel tajms, pozivajući se na izvore.
01. 04. 2026. u 22:03
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (3)